فرم جستجو

  • امیرالمومنین حضرت امام علی(علیه‌السلام): پاداش رزمنده شهید در راه خداوند، بالاتر از پاداش انسان پاک‌دامنی نیست که توان انجام گناه را دارد ولی خود را آلوده نمی‌سازد. انسان پاک‌دامن، نزدیک است که فرشته‌ای از فرشتگان الهی گردد.(نهج‌البلاغه، حکمت ۴۷۴)

كميته ايثارگران ستاد بزرگداشت 9 دي و دهه فجر انقلاب اسلامي شهرستان خميني شهر برگزار شد.

اين جلسه ظهر يك شنبه 5 ديماه در سالن شهداي كارمند بنياد شهيد خميني شهر برگزار گرديد و پيشنهادات و برنامه هاي دستگاه هاي مختلف شهرستان جهت بزرگداشت 9 دي ،روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت، و دهه فجر انقلاب اسلامي بررسي گرديد.

مسعود مقتدايي ،رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان خميني شهر، در ابتداي جلسه به تجليل از حماسه 9 دي پرداخت و گفت: در 9 دي 1388 حماسه اي تجلي پيدا كرد كه در تاريخ كشور ثبت شد و بر ما لازم است اين حماسه را پاس بداريم و براي نسل هاي آينده بازگو كنيم. وي افزود: در فتنه سال 88 تقابل سياسي مطرح نبود بلكه برگرفته از دشمني هايي بود كه از سوي صهيونيست ها و ايادي استكبار هدايت و حمايت مي شد. رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان خميني شهر اظهار داشت: حماسه 9 دي ثمره خون شهدا بود و مردم ايران با بصيرت خود خون شهدا را زنده نگاه داشتند و پايه هاي كاخ سفيد و صهيونيست را به لرزه درآوردند.