فرم جستجو

  • امیرالمومنین حضرت امام علی(علیه‌السلام): پاداش رزمنده شهید در راه خداوند، بالاتر از پاداش انسان پاک‌دامنی نیست که توان انجام گناه را دارد ولی خود را آلوده نمی‌سازد. انسان پاک‌دامن، نزدیک است که فرشته‌ای از فرشتگان الهی گردد.(نهج‌البلاغه، حکمت ۴۷۴)

بمناسبت هفته قوه قضاییه رییس دادگستری شهرستان خمینی شهر با 3 خانواده شهید و ايثارگر دیدار کرد.

این دیدار ها صبح يك شنبه 18 تیرماه 1396  با حضور مصطفي زيبايي فر ، رییس دادگستری ، مسعود مقتدایی ، ریاست بنیاد ، و برخی از کارشناسان دادگستری شهرستان خمینی شهر انجام شد و طی آن با والدین محترم شهیدان نادعلي حبيب الله و اكبر حيدري، شهیدان محمد و حسين صالحي و جانباز و آزاده سرافراز مرتضي جعفري پور دیدار به عمل آمد و از رشادت ها و جانفشانی های شهدای والامقام تجلیل به عمل آمد و مسائل و مشكلات اين عزيزان مورد بررسي قرار گرفت.

مصطفي زيبايي فر ،رييس دادگستري شهرستان خميني شهر، در سخنان كوتاهي اظهار داشت: هر چه زمان مي گذرد وظيفه مسئولين در قبال خانواده معظم شهدا و ايثارگران سنگين تر مي شود چرا كه دشمنان ، تمام تلاش خود را به كار بسته اند تا ارزش ها رنگ خود را از دست دهد. وي افزود: سال هاي بعد از جنگ تحميلي همه افراد ، اين ارزش ها را مقدس مي شمردند اما متأسفانه بدليل اقدامات ناجوانمردانه دشمنان بعضي از افراد جاهل فريب خورده و شأن و منزلت خانواده معظم شهدا و ايثارگران را آنگونه كه شايسته هست حفظ نمي كنند. رييس دادگستري شهرستان خميني شهر در پايان اظهار داشت: ارزش شهادت و ايثارگري به سبب خالصانه و الهي بودن اين حركت است و به همين خاطر دلسردي در آن معنايي ندارد.