فرم جستجو

  • امیرالمومنین حضرت امام علی(علیه‌السلام): پاداش رزمنده شهید در راه خداوند، بالاتر از پاداش انسان پاک‌دامنی نیست که توان انجام گناه را دارد ولی خود را آلوده نمی‌سازد. انسان پاک‌دامن، نزدیک است که فرشته‌ای از فرشتگان الهی گردد.(نهج‌البلاغه، حکمت ۴۷۴)

مراسم سالگرد شهيد مدافع حرم عبدالمهدي كاظمي با همكاري بنياد شهيد خميني شهر برگزار شد.

اين مراسم بعد از ظهر پنج شنبه 2 ديماه در جوار امامزاده سيد نجم الدين (ع) خميني شهر و با حضور باشكوه روحانيون ، مسئولين و مردم شهيدپرور اين شهرستان برگزارگرديد و طي آن حجت الاسلام مهدوي ارفع به تجليل از شهداي مدافع حرم پرداخت.

شهيد عبدالمهدي كاظمي 14بهمن 1363 در خميني شهر ديده به جهان گشود. در سال 1383 ازدواج نمود و از وي دو دختر 8 و 3 ساله به نام هاي فاطمه و ريحانه به يادگار مانده است. در سال 1385به عضويت سپاه پاسداران انقلاب اسلامي درآمد . وی پس از گذراندن دوره های مختلف نظامی و احراز مسئولیت های مختلف از جمله فرماندهی گروهان پیاده گردان 154 چهارده معصوم (عليهم السلام) لشکر 8 نجف اشرف، فرماندهی گروهان گردان امام حسین (عليه السلام) سپاه ناحیه خمینی شهر، پزشکیار، مسئول تربیت بدنی و مسئول جنگ نوین در گردان های سپاه در تاريخ 29 آذرماه 1394 در حومه شهر حلب سوريه در دفاع از حرم اهل بيت (عليهم السلام) به فيض شهادت نائل آمد.