فرم جستجو

  • امیرالمومنین حضرت امام علی(علیه‌السلام): پاداش رزمنده شهید در راه خداوند، بالاتر از پاداش انسان پاک‌دامنی نیست که توان انجام گناه را دارد ولی خود را آلوده نمی‌سازد. انسان پاک‌دامن، نزدیک است که فرشته‌ای از فرشتگان الهی گردد.(نهج‌البلاغه، حکمت ۴۷۴)

باسمه تعالی

 12فروردین روز جمهوری اسلامی ایران

امام خمینی« قدس سره»

«... من از این همبستگی بی مانند كه همه به ندای آسمانی واعتصموا بحبل الله جمیعاً و لا تفرقوا لبیك گفتند و به اتفاق آرا به جمهوری اسلامی رأی مثبت دادند و رشد سیاسی و اجتماعی خود را به شرق و غرب ثابت كردند، تقدیر می كنم...»

 

مقام معظم رهبری

«دوازدهم فروردین روز زنده شدن اسلام است.»

 

 

نهال انقلاب اسلامی كه با نثار خون بهترین فرزندان ایران رشد كرده بود، سرانجام در 22 بهمن 1357 به بار نشست، و با پیروزی

انقلاب اسلامی و تشكیل دولت موقت از سوی امام خمینی« قدس سره» زمینه ی مهمترین همه پرسی تاریخ ایران زمین جهت تعیین نوع حكومت در ایران فراهم شد.
در این روز پر بركت نظامی متولد شد كه نور اسلام عزیز را پس از گذشت قرن های زیاد دیگرباره نه تنها در ایران اسلامی بلكه در سراسر جهان متجلی ساخت. در این روز مقدس حكومتی شكل گرفت كه شعار اصلی آن استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود.

ضمن گراميداشت اين روز بزرگ و تبريك سال 1394 كه به تدبير رهبر فرزانه انقلاب اسلامي سال "دولت و مردم ، همدلي و همزباني" نامگذاري شده است؛ مجد و عظمت جامعه شاهد و ایثارگر را در ظل عنايات حضرت ولي عصر(ارواحنا فداه) از درگاه خداوند متعال مسألت مي‌نماييم و اميدواريم كه در اين سال با همدلی و همزبانی شما عزیزان و خدمتگزارانتان در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خمینی شهر گام هاي استوارتري در راه رفع مشکلات و ارائه تسهیلات برداريم چرا كه تا زماني كه اين همدلي و همزباني وجود داشته باشد، قطعاً مسير خدمت رسانی هموارتر خواهد بود.